Про нас

Компанія-виробник пиломатеріалів

Форест Технолоджі – компанія-виробник пиломатеріалів, погонажних виробів і паливних гранул із сосни. У 2017 році Форест Технолоджі отримала великий обсяг інвестицій, що дозволило значно збільшити виробничі потужності. Устаткування компанії представлено верстатами провідних європейських виробників. Контроль якості, висока технологічність і суворе виконання зобов’язань перед клієнтами – в основі принципів роботи нашої компанії.

На сьогодні завод обробляє до 5 тисяч кубів круглого лісу в місяць. Підприємство експортує пиломатеріали, погонажні вироби та паливні гранули в європейські та азіатські країни. Виробництво Форест Технолоджі сертифіковане Eurocert, продукція компанії є екологічно чистою, а також відповідає всім технічним вимогам.

Співробітництво

Завод Форест Технолоджи – це українське підприємство нового зразка. Фахівці компанії завжди раді провести екскурсію по підприємству для клієнтів і партнерів.

Ви зможете побачити виробництво, оглянути обладнання, оцінити якість продукту, сформувати замовлення і спланувати доставку. Вас чекають комплексні послуги та робота з професіоналами. Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, і готові виконати замовлення будь-якого обсягу по вашій специфікації.

Ми надаємо якісний сервіс і широкий асортимент продуктів для кожного клієнта. Форест Технолоджі – це інноваційні технології, індивідуальне обслуговування та прозорі умови співпраці.