Про нас

Компанія-виробник пиломатеріалів

Форест Технолоджі – компанія-виробник пиломатеріалів, погонажних виробів і паливних гранул із сосни. У 2017 році Форест Технолоджі отримала великий обсяг інвестицій, що дозволило значно збільшити виробничі потужності. Устаткування компанії представлено верстатами провідних європейських виробників. Контроль якості, висока технологічність і суворе виконання зобов’язань перед клієнтами – в основі принципів роботи нашої компанії.

На сьогодні завод обробляє до 5 тисяч кубів круглого лісу в місяць. Підприємство експортує пиломатеріали, погонажні вироби та паливні гранули в європейські та азіатські країни. Виробництво Форест Технолоджі сертифіковане Eurocert, продукція компанії є екологічно чистою, а також відповідає всім технічним вимогам.

Співробітництво

Завод Форест Технолоджи – це українське підприємство нового зразка. Фахівці компанії завжди раді провести екскурсію по підприємству для клієнтів і партнерів.

Ви зможете побачити виробництво, оглянути обладнання, оцінити якість продукту, сформувати замовлення і спланувати доставку. Вас чекають комплексні послуги та робота з професіоналами. Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, і готові виконати замовлення будь-якого обсягу по вашій специфікації.

Ми надаємо якісний сервіс і широкий асортимент продуктів для кожного клієнта. Форест Технолоджі – це інноваційні технології, індивідуальне обслуговування та прозорі умови співпраці.

Паливні пелети «Форест Технолоджі» сертифіковані ENplus

Продукція компанії Forest Technology пройшла міжнародну сертифікацію ENplus. Дійсна сертифікація дозволяє компанії продавати паливні пелети із зазначенням торгової марки ENplus.

Отримавши сертифікат якості, Forest Technology увійшла до глобальної мережі професіоналів з пелет. Також даний документ підтверджує найвищу якість деревних паливних пелетів компанії. Саме наявність такої сертифікації гарантує безпечність та якість продукції для споживача.

Паливні гранули вважаються надійним альтернативним джерелом енергії. Виробництво та споживання паливних гранул постійно зростає, а деревні гранули це якісне відновлювальне паливо.

Розроблена Deutsches Pelletinstitut, ENplus® представила класи якості та більш суворі вимоги до тих, що встановлені європейськими та міжнародними стандартами. Частково завдяки активній підтримці з боку європейських партнерів, ENplus® швидко стала відомим сертифікатором як у Європі, так і за її межами.

Кожен сертифікований виробник ENplus® підтверджує унікальний ідентифікатор ENplus® від XX 001 до XX 299 (де XX означає код країни, де знаходиться завод). Так перевірити активність сертифікату можна на офіційному сайті https://enplus-pellets.eu. Детальну інформацію про особливості сертифікату також можна отримати за посиланням.

Таким чином, отримання «Форест Технолоджі» сертифікату ENplus® підтверджує високі стандарти якості виробництва компанії.